FACEBOOK

Detoks koktajlowy

Detoks koktajlowy

Rozszerzamy swoją ofertę o DETOKS KOKTAJLOWY. Podstawowymi korzyściami detoksu jest pozbycie się z organizmu nadmiaru toksyn, odkwaszeniu organizmu, poprawa kondycji mózgu, pamięci, koncentracji, poprawa jakości skóry. Efektem ubocznym jest spadek kilogramów i uruchomienie genów szczupłości. Detoks koktajlowy można również wykorzystać jako początek redukcji wagi.

Objawy nagromadzenia toksyn w organizmie
Często spotykamy się z osobami, które narzekają na ciągłe przemęczenie, ociężałość, brak energii, problemy z koncentracją i ból głowy. Wszystkie te objawy mogą wynikać z nadmiaru toksyn w organizmie lub zakwaszenia. Głównie dla takich osób jest stworzona oferta DETOKSU KOKTAJLOWEGO. Już podczas pierwszego zastosowania dnia koktajlowego schodzi duża część toksyn. Pewnie się spotkaliście z teorią, że nasz organizm sam potrafi się oczyszczać i nie trzeba wykonywać dodatkowych zabiegów. Można to porównać do codziennych porządków, które każdego dnia wykonujemy w domy i do gruntownego sprzątania raz na jakiś czas. To gruntowne sprzątanie to detoks. Każdego dnia robimy małe lub większe grzeszki żywieniowe, których efektem są toksyny. Po dużym nagromadzeniu toksyn w organizmie możemy zacząć obserwować ich negatywne efekty miedzy innymi rozdrażnienie lub przemęczenie. Zdrowy organizm nie potrzebuje kawy, aby się „obudzić”. Zdrowy organizm rano po przebudzeniu ma chęć do działania. A jak jest u Ciebie? Czy wstajesz rano z dużą ilością energii czy czujesz się jak przejechana lub przejechany przez walec?

Na czym polega nasz detoks koktajlowy?
Detoks koktajlowy oferowany przez naszą firmę to jeden dzień z 4-5 koktajlami w tygodniu. Pozostałe sześć dni jesz tak jak do tej pory. Koktajle są komponowane przez dietetyka i dobierane indywidualnie dla każdej osoby. Wykonane są z najwyższych jakościowo składników głównie z wykorzystaniem produktów sezonowych. Sam smak natury. Przed przystąpieniem do detoksu koktajlowego odbywasz bezpłatną konsultację dietetyczną, gdzie zostaje ustalone czy możesz przeprowadzić u siebie detoks koktajlowy. Przez cały okres detoksu masz opiekę dietetyka. W dniu detoksu otrzymujesz 4-5 koktajli warzywno-owocowych. Możesz wybrać koktajle z dostawą do domu lub z odbiorem osobistym.

Z czego składają się koktajle w DETOKSIE KOKTAJLOWYM?
Koktajle są dobierane do osoby i jej stylu odżywiania. Składają się z warzyw i owoców sezonowych. Wykorzystujemy składniki naturalnie znajdujące się w produkcie, aby wzmocnić detoksykację. W koktajlach możemy spotkać takie składniki jak seler, marchew, pietruszka, koper włoski, kapusta pekińska, kapusta młoda, truskawki, borówki amerykańskie, maliny, jabłka, jagody, pomidory i wiele innych. Z koktajli usuwamy składniki, których nie lubisz lub masz na nie alergię. Każdy koktajl waży około 500 g, czyli w ciągu dnia koktajlowego wypijesz około 2-2,5 kg koktajlu. Uwierz mi wystarczy aby nie odczuwać głodu. Do tego koktajle są obliczone aby ich kaloryczność była dostosowana do Twojej podstawowej przemiany materii. W sumie w koktajlach mamy prawie 500 g witaminy C, więc możesz Detoks koktajlowy traktować jako budowanie odporności oraz odmładzanie komórek. W koktajlach przez cały dzień dostarczysz ponad 500 mikrogramów kwasu foliowego, więc jeśli planujesz w przyszłości dziecko to świetny sposób na uzupełnianie tego składnika. Duża dawka magnezu pozwoli Ci spojrzeć na świat przez różowe okulary. I nagle życie stanie się łatwiejsze????

Jak zamówić DETOKS KOKTAJLOWY?
Wystarczy, że zadzwonisz do Gabinetu Dietetycznego Marchewka pod numer telefonu +48 783 369 887 i umówisz się na bezpłatną wizytę online związaną z detoksem koktajlowym. Podczas wizyty dietetyk przeanalizuje z Tobą czy nie ma przeciwskazań do zastosowania Detoksu koktajlowego. Większość osób może przystąpić do detoksu, ale chcemy abyś czuła lub czuł się bezpiecznie. W czasie wizyty ustalimy również składniki, które będą mogły wystąpić w koktajlach. Skład każdego koktajlu zostanie Ci przesłany po dokonaniu opłaty za DETOKS KOKTAJLOWY. W kolejnym kroku dostarczymy Ci wysokiej jakości 4-5 koktajli. Wypijasz i cieszysz się z efektów.

Więcej informacji na stronie: https://www.zdrowiebezlekarza.pl/dieta-oczyszczajaca/